A l j o š a B l o g
Živeli hladilniki! Imamo pa vsaj mrzlo pivo!
... samo če zmanjka elektrike, so hladilniki neuporabni!
Mi zveni nekam znano to od hladilnikov. Da ni ena taka bela knjiga z rdečim naslovom? Vsekakor drži. Je pej dosti bulša piva ohlajena v hrami!
Morda je res iz kake knjige. Povedali so mi mladinci iz župnije Sečovlje, ko smo pripravljali božično predstavo. Ostalo mi je v spominu.Teorija "Hladilnik" pa je - žal - resnična!
Poglej v "La fatica di essere prete", tam vem da je ena fora od hladilnika. Sicer pa je res lepa misel.
Živeli hladilniki! Imamo pa vsaj mrzlo pivo!
OdgovoriIzbriši... samo če zmanjka elektrike, so hladilniki neuporabni!
OdgovoriIzbrišiMi zveni nekam znano to od hladilnikov. Da ni ena taka bela knjiga z rdečim naslovom? Vsekakor drži.
OdgovoriIzbrišiJe pej dosti bulša piva ohlajena v hrami!
Morda je res iz kake knjige. Povedali so mi mladinci iz župnije Sečovlje, ko smo pripravljali božično predstavo. Ostalo mi je v spominu.
OdgovoriIzbrišiTeorija "Hladilnik" pa je - žal - resnična!
Poglej v "La fatica di essere prete", tam vem da je ena fora od hladilnika. Sicer pa je res lepa misel.
OdgovoriIzbriši