Strani

sreda, 17. september 2008

Hladilnik

Napolnili smo hladilnike in pustili prazna srca. Živila so na hladnem - tudi čustva.

5 komentarjev:

  1. Živeli hladilniki! Imamo pa vsaj mrzlo pivo!

    OdgovoriIzbriši
  2. ... samo če zmanjka elektrike, so hladilniki neuporabni!

    OdgovoriIzbriši
  3. Mi zveni nekam znano to od hladilnikov. Da ni ena taka bela knjiga z rdečim naslovom? Vsekakor drži.

    Je pej dosti bulša piva ohlajena v hrami!

    OdgovoriIzbriši
  4. Morda je res iz kake knjige. Povedali so mi mladinci iz župnije Sečovlje, ko smo pripravljali božično predstavo. Ostalo mi je v spominu.

    Teorija "Hladilnik" pa je - žal - resnična!

    OdgovoriIzbriši
  5. Poglej v "La fatica di essere prete", tam vem da je ena fora od hladilnika. Sicer pa je res lepa misel.

    OdgovoriIzbriši