Strani

petek, 19. september 2008

Težko je!

Toda praviš: "Pretežko je!" Drži. Težko je ljubiti, lažje je odpovedati. Toda le tisto, kar pridobimo s trudom zares velja.

Francois X. Nguyen Van Thuan

2 komentarja:

  1. Najtezje je odpustiti in iti naprej.

    OdgovoriIzbriši
  2. ... Toda le tisto, kar pridobimo s trudom zares velja.

    A ne?

    OdgovoriIzbriši