Že en cajt pravim, da ga moram it pogledat :) Da je film fajn mi je pa blu jasnu, ku sm vidla kdu je u glavni vlogi - ga še nism vidla igrat u slabem filmu :)
Film sem gledal in ga prav zato tako priporočam. Ni klasična USA produkcija, izstopa britanska angleščina (= poezija) in skrb za dobro režijo. O tem bom še kaj napisal...
Bom napravil en zapis za prilogo Bodi človek o njem - lahko pa tud ti. Je pa fajn film.
OdgovoriIzbrišiŽe en cajt pravim, da ga moram it pogledat :)
OdgovoriIzbrišiDa je film fajn mi je pa blu jasnu, ku sm vidla kdu je u glavni vlogi - ga še nism vidla igrat u slabem filmu :)
Film sem gledal in ga prav zato tako priporočam. Ni klasična USA produkcija, izstopa britanska angleščina (= poezija) in skrb za dobro režijo. O tem bom še kaj napisal...
OdgovoriIzbriši