Strani

torek, 15. februar 2011

The King's Speech

Zelo svetujem ogled tega filma:


3 komentarji:

  1. Bom napravil en zapis za prilogo Bodi človek o njem - lahko pa tud ti. Je pa fajn film.

    OdgovoriIzbriši
  2. Že en cajt pravim, da ga moram it pogledat :)
    Da je film fajn mi je pa blu jasnu, ku sm vidla kdu je u glavni vlogi - ga še nism vidla igrat u slabem filmu :)

    OdgovoriIzbriši
  3. Film sem gledal in ga prav zato tako priporočam. Ni klasična USA produkcija, izstopa britanska angleščina (= poezija) in skrb za dobro režijo. O tem bom še kaj napisal...

    OdgovoriIzbriši