A l j o š a B l o g
To bomo enkrat imeli za pesem po obhajilu.
:D Povabi me k taki maši, da pridem snemat in se smejat!
Jst bi tudi , jst bi tudi :DČeprou se sprašujem, če bi folk dojel bistvo...Ful huda in kruta pesem. Sam resnična.
O, pa še kako bi dojeli. Mislim, da bi marsikdo šel iz cerkve z dolgim nosom. Jaz pa bi umiral od smeha v zakristiji.
To bomo enkrat imeli za pesem po obhajilu.
OdgovoriIzbriši:D Povabi me k taki maši, da pridem snemat in se smejat!
OdgovoriIzbrišiJst bi tudi , jst bi tudi :D
OdgovoriIzbrišiČeprou se sprašujem, če bi folk dojel bistvo...
Ful huda in kruta pesem. Sam resnična.
O, pa še kako bi dojeli. Mislim, da bi marsikdo šel iz cerkve z dolgim nosom. Jaz pa bi umiral od smeha v zakristiji.
OdgovoriIzbriši