Strani

sreda, 10. november 2010

On pa gledal jih je iz križa

Zanimiva skladba ... in izvirno besedilo:

4 komentarji:

  1. To bomo enkrat imeli za pesem po obhajilu.

    OdgovoriIzbriši
  2. :D Povabi me k taki maši, da pridem snemat in se smejat!

    OdgovoriIzbriši
  3. Jst bi tudi , jst bi tudi :D
    Čeprou se sprašujem, če bi folk dojel bistvo...
    Ful huda in kruta pesem. Sam resnična.

    OdgovoriIzbriši
  4. O, pa še kako bi dojeli. Mislim, da bi marsikdo šel iz cerkve z dolgim nosom. Jaz pa bi umiral od smeha v zakristiji.

    OdgovoriIzbriši