Strani

nedelja, 19. september 2010

Žabe

Stanje na cestah in v nekaterih mestih kar kliče po tej pesmi:

3 komentarji:

  1. Kot nalašč sm v soboto poročil (oz. sm bil pri poroki) dveh, ki se zdaj pišeta Žabjek :) Tm je bla torej res svatba od žab :)

    OdgovoriIzbriši
  2. Življenjsko pot sta začela z zelo bogato simboliko! :)

    OdgovoriIzbriši
  3. Mislim, da je pesem lepša kot stanje v mestih in na cesti! :-)

    OdgovoriIzbriši