A l j o š a B l o g
Mah .. ne vem. Niti ne :)
Je lepo, ker je ozračje že čisto predbožično. Upajmo, da bodo prazniki tudi zasneženi.
Na nek način je lepo - vsaj malo drugače, pa nekaj drugačnega in nenačrtovanega dela je bilo :)
@ Andrej: vse za krepitev mišic! :)
Mah .. ne vem. Niti ne :)
OdgovoriIzbrišiJe lepo, ker je ozračje že čisto predbožično. Upajmo, da bodo prazniki tudi zasneženi.
OdgovoriIzbrišiNa nek način je lepo - vsaj malo drugače, pa nekaj drugačnega in nenačrtovanega dela je bilo :)
OdgovoriIzbriši@ Andrej: vse za krepitev mišic! :)
OdgovoriIzbriši