Strani

sobota, 19. december 2009

Sneži ...

... in je vse pobeljeno ... cela naša mala podalpska država. A ni lepo?

4 komentarji:

  1. Je lepo, ker je ozračje že čisto predbožično. Upajmo, da bodo prazniki tudi zasneženi.

    OdgovoriIzbriši
  2. Na nek način je lepo - vsaj malo drugače, pa nekaj drugačnega in nenačrtovanega dela je bilo :)

    OdgovoriIzbriši
  3. @ Andrej: vse za krepitev mišic! :)

    OdgovoriIzbriši