Strani

sreda, 23. december 2009

Skoraj ...

... ga bo konec. Časa pričakovanja ... adventa.

Ali veš zakaj si čakal? Veš Koga čakaš?

Mislim, da še ni prepozno, da se pripraviš. Da, On nas čaka - pričakajmo ga!

Ni komentarjev:

Objavite komentar