Strani

nedelja, 20. december 2009

Pobeljeno …

… naravno in lepo. Pri -15 ° C. Tako:













3 komentarji:

  1. Zimska pravljica. Tako mora biti sedaj. Snežena in hladna božična noč, da ti pod nogami škriplje. Potem pa en topel čaj z medom in limono. Tudi pri nas zebe -14.C.
    Lp

    OdgovoriIzbriši
  2. nas je sicer zeblo malo manj, ampak sta nam sneg in veter pričarala tako umetniške skulpture, da.... je blu še trikrat bolj fajn! ;)

    lepe fotke.

    OdgovoriIzbriši
  3. @ Lojze: ... ali kozarček šnopsa. Samo, da se ne prehladimo! :)

    @ Kosoblejka: Pri -15ih z vetrom ne vem, kaj bi počel. Hvala za kompliment o fotkah. Posnete na hitro z GSM-om.

    OdgovoriIzbriši