Strani

torek, 6. oktober 2009

Ko se uresniči...

.









D














.

8 komentarjev:

  1. Dan "D"! Je mogoče dan zagovora diplomske naloge? Mogoče? Želim ti vse dobro.

    OdgovoriIzbriši
  2. Če že naloga je maksimalistična, naj bo vsaj objava o njej ... minimalistična. :) Hvala vsem za voščilo. V kratkem dam kaj zanimivega tudi na blog.

    OdgovoriIzbriši
  3. c'est ca :). in zdaj - kaj naprej?

    OdgovoriIzbriši
  4. @ B: Merci beaucoup! Je ne sais pas mais ... bom videl kaj ponujajo ustanove znanja in modrosti. A poznaš kako, ki jo odlikujejo najboljše lastnosti? :)

    OdgovoriIzbriši
  5. La FDV. Sicure :):). Sicer pa je francoščine skorajda konce, gremo jutri k protestantom :). seveda enkateri ...

    No, nič ne poveš, kaj zdaj, je občutek drugačen? Si kaj bolj moder?

    OdgovoriIzbriši
  6. @ B: nič se ne počutim drugače. Mislim, da je kos papirja le kos papirja. Znanje in modrost (pri)dobiš s trdim delom, ne s papirji. Slednji so samo posledica.

    OdgovoriIzbriši