@ B: Merci beaucoup! Je ne sais pas mais ... bom videl kaj ponujajo ustanove znanja in modrosti. A poznaš kako, ki jo odlikujejo najboljše lastnosti? :)
@ B: nič se ne počutim drugače. Mislim, da je kos papirja le kos papirja. Znanje in modrost (pri)dobiš s trdim delom, ne s papirji. Slednji so samo posledica.
kaj naj to pomeni?
OdgovoriIzbrišiDan "D"! Je mogoče dan zagovora diplomske naloge? Mogoče? Želim ti vse dobro.
OdgovoriIzbrišičestitam, g. univ.dipl.teol. :)
OdgovoriIzbrišiČe že naloga je maksimalistična, naj bo vsaj objava o njej ... minimalistična. :) Hvala vsem za voščilo. V kratkem dam kaj zanimivega tudi na blog.
OdgovoriIzbrišic'est ca :). in zdaj - kaj naprej?
OdgovoriIzbriši@ B: Merci beaucoup! Je ne sais pas mais ... bom videl kaj ponujajo ustanove znanja in modrosti. A poznaš kako, ki jo odlikujejo najboljše lastnosti? :)
OdgovoriIzbrišiLa FDV. Sicure :):). Sicer pa je francoščine skorajda konce, gremo jutri k protestantom :). seveda enkateri ...
OdgovoriIzbrišiNo, nič ne poveš, kaj zdaj, je občutek drugačen? Si kaj bolj moder?
@ B: nič se ne počutim drugače. Mislim, da je kos papirja le kos papirja. Znanje in modrost (pri)dobiš s trdim delom, ne s papirji. Slednji so samo posledica.
OdgovoriIzbriši