Strani

ponedeljek, 29. junij 2009

Skala

Jaz pa ti povem: "Ti si Peter in na tej skali bom sezidal svojo Cerkev in vrata podzemlja je ne bodo premagala. Dal ti bom ključe nebeškega kraljestva; in kar koli boš zavezal na zemlji, bo zavezano v nebesih; in kar koli boš razvezal na zemlji, bo razvezano v nebesih."


Mt 16, 18-19

5 komentarjev:

  1. Skrbnik spletnega dnevnika je odstranil ta komentar.

    OdgovoriIzbriši
  2. Madona, zakaj si zbrisal objavo? Mene pa firbec matra, kaj kdo komentira na praznik dveh veljakov cerkve ... :):)

    OdgovoriIzbriši
  3. @ B: ma tvoj firbec ne bo našel usmiljenja. Komentar je letel, ker je bil "spam".

    OdgovoriIzbriši
  4. Prosim :). Usmiljenje, brat v Gospodu ::).

    p.s. zakaj, ko odgovarjaš, da ješ vedno afno spredaj. Insinuiraš, da sem "afna"? :P

    OdgovoriIzbriši
  5. @ B: nobenega usmiljenja. Pač, komentar je šel, ker ni bil primeren. Bil je kot "spam" za neko oglaševanje. Pa nič pokvarjenega, da ne bo pomote! :)

    Zakaj @? Ker pomeni "at" in to je "k". Če odgovarjam na več komentarjev se da jasno ločiti komu je kaj namenjeno. In to je že uveljavljen simbol v svetu blogerjev.

    A se počutiš afnastega?

    OdgovoriIzbriši