A l j o š a B l o g
všeč mi je video ki si ga objavil, zato ker ni narejen preveč po ameriško
... itak da ne! Je narejen po štajersko :) :) Poslušaj naglas in poglej tablico od rešilca.
všeč mi je video ki si ga objavil, zato ker ni narejen preveč po ameriško
OdgovoriIzbriši... itak da ne! Je narejen po štajersko :) :) Poslušaj naglas in poglej tablico od rešilca.
OdgovoriIzbriši