Strani

sreda, 22. april 2009

Pomagaj!

Po e-pošti sem dobil posnetek, ki ga prilagam tej objavi. Eden redkih, ki jih uporabniki svetovnega spleta pošiljajo domovini in svetu, da je res vreden ogleda - in posnemanja.


2 komentarja:

  1. všeč mi je video ki si ga objavil, zato ker ni narejen preveč po ameriško

    OdgovoriIzbriši
  2. ... itak da ne! Je narejen po štajersko :) :) Poslušaj naglas in poglej tablico od rešilca.

    OdgovoriIzbriši