A l j o š a B l o g
Kakšen krat je treba pustit glasbo v originalnem jeziku in še boljše če se ne razume, tako je pesem zanimivejša.
Res je. Ampak tisti ki mislijo, da so glavni v "globalni vasi" spreminjajo tudi take pesmi. Kaj če bi mi njihovo himno prevedli v ...Naj se moja zloba ustavi tukaj!
Kakšen krat je treba pustit glasbo v originalnem jeziku in še boljše če se ne razume, tako je pesem zanimivejša.
OdgovoriIzbrišiRes je. Ampak tisti ki mislijo, da so glavni v "globalni vasi" spreminjajo tudi take pesmi. Kaj če bi mi njihovo himno prevedli v ...
OdgovoriIzbrišiNaj se moja zloba ustavi tukaj!