A l j o š a B l o g
:)ko ta rek le ne bi držal... ko...
Žal ta rek marsikdaj drži, ker je človekova samovšečnost le prevelika.
:)
OdgovoriIzbrišiko ta rek le ne bi držal... ko...
Žal ta rek marsikdaj drži, ker je človekova samovšečnost le prevelika.
OdgovoriIzbriši