Strani

torek, 20. januar 2009

Rola ...


Danes se mi rola. Vreme v Ljubljani je tako nesramno in odvratno kislo, da bi zbežal daaaaleč stran. Bulim v ekran in ko rečim stare e-maile, se že napolni z novimi. A je kaka lunina mena ali astronomi komentirajo kaj se dogaja?

Ok, bo jutri bolje!

4 komentarji:

  1. Ja na 24ur sem zasledil, da je tretji ponedeljek v Januarju najbolj depresivni dan v mesecu. Mogoče ali pa je to naključje! Ne vem. Samo Bog ve.

    OdgovoriIzbriši
  2. Potem pa je podaljšek ponedeljka. Jutri bo že bolje. Ne obupuj, upaj v lepši dan.

    OdgovoriIzbriši
  3. To je bil dejansko en najbolj čudnih dni v januarju. Poleg današnjega. in včerajšnjega...

    OdgovoriIzbriši