A l j o š a B l o g
Najtezje je odpustiti in iti naprej.
... Toda le tisto, kar pridobimo s trudom zares velja.A ne?
Najtezje je odpustiti in iti naprej.
OdgovoriIzbriši... Toda le tisto, kar pridobimo s trudom zares velja.
OdgovoriIzbrišiA ne?